KURZ OSOBNÍHO LÍČENÍ

Jedná se o velmi populární a oblíbený kurz.

Je určen pro každou ženu, která se chce naučit sama sebe perfektně nalíčit na jakoukoliv příležitost. 

Kurz má dvě části - část teoretickou a část praktickou. V teoretické části se dozvíte jak má vypadat správná péče o pleť, jak vybírat produkty na trhu, jaké používat štětce, do jakých výrobků se vyplatí investovat a naopak. Po teoretické části následuje praktická ukázka líčení, při které se budete s mou pomocí líčit sama. Předvedeme si tipy a triky pro každodenní svěží make-up, ukážeme si jak líčidla nanášet, jak se pracuje se štětci či jak rychle z denního make-upu vytvořit make-up večerní či společenský. K dispozici Vám budou líčidla i štětce.

Kurz je postaven tak, aby se každá klientka naučila to správné líčení právě pro ni, vzhledem k jejímu tvaru obličeje, barevnému spektru i preferencím. Cílem kurzu je, aby se každá dáma uměla nalíčit tak, jak si sama představuje. Soustředíme se i na Vaše individuální přání a požadavky.

Doba trvání kurzu je cca 3 hodiny.

Cena kurzu: Kč 3.500,-.

Kurz je individuální, pokud se rozhodnete vzít s sebou kamarádku, maximální počet účastnic kurzu jsou dvě (z důvodu efektivity kurzu). Cena při dvou klientkách zároveň je Kč 3.000,-/os.

Ozýváte se mi po absolvování mých kurzů, děkuji... 

Jana Matisová

absolventka Kurzu osobního líčení

"Děkuji srdečně za příjemné odpoledne na Vašem kurzu osobního líčení.
Jsem nadšená z rad a technik, které jste mi ukázala a mám konečně odvahu se pustit do vlastního líčení. Nesmírně inspirativní a odpocinkovy čas jsem si s Vámi užila.
Váš vřelý a příjemný přístup byl dokonalý, dekuji velice a doporučuji všem vyzkoušet.
Se srdečným pozdravem, Jana M."Marie Jílková

absolventka Kurzu osobního líčení

"Chci Vám velmi poděkovat za sdílení Vašich zkušeností, rad a výborných tipů k líčení při Vašem školení. Každý den se snažím své "malířské" umění vylepšit :o). Od návštěvy u Vás se mi hned lépe chodí se vztyčenou hlavou.
Tento kurz byl pro mne balzámem, vřele doporučuji každé ženě bez ohledu na věk. Stále je, co se učit.
Děkuji."