PROMĚNA

Proměna je působivý fenomén, zvláště pokud se jedná o Váš zevnějšek. Ukážeme Vám jak proměnit Váš vzhled z obyčejného na neobyčejný. Líčení má schopnost změnit vzhled člověka, potlačit případné nedostatky a zdůraznit to, co je na Vás krásné a jedinečné. Můžeme Vám pomoci, aby jste se cítila svůdnější, krásnější a sebevědomější...

Na kompletní Proměně spolupracuji s kadeřnicí Lucií Linkovou a fotografkou Lucií Velichovou. Jedná se o maximální profesionálky ve svém oboru a vzájemně nám to ladí i díky společné náklonnosti k přirozenosti. 

Celá proměna probíhá v luxusním hotelu Sand Martin v Michalovicích u Mladé Boleslavi.

Jde o nezapomenutelný zážitek.

Naši práci lze sledovat na Facebooku v projektu s názvem "Proměny pro ženy": 

Proměnu lze samozřejmě domluvit i bez kompletní kadeřnické péče. Pokud nechcete měnit Váš střih a barvu a toužíte pouze po krásném nalíčení, upraveném účesu a dokonalých fotografiích, můžete využít službu i v této variantě.



Slova, která mě dojímají...

Jiřina Ritschelová

klientka proměny

Jiřinka byla z proměny opravdu nadšená a reakce okolí byly úžasné! "Děláte zázraky na počkání!" řekla nám. :-) Na proměnu se těšila dlouho dopředu a my jsme rády, že splnila její očekávání. S humorem sobě vlastním nás nazvala "Svatou trojicí"

Jitka Švejdová

klientka proměny

"Nikdy by mě nenapadlo jít do takové barvy vlasů! A to už jsem vyzkoušela kde co. Je to celé nádhera, skvělé. Jste moc šikovné!"