SVATEBNÍ LÍČENÍ

Svatba je významným krokem v životě a každá žena se v tento den chce cítit přirozeně krásná. 

Líčení musí navíc vydržet celý den perfektní, být krásné ve skutečnosti, ale i pro fotografii.

Líčení společně promýšlíme již na předsvatební schůzce, která je zároveň zkouškou. Make-up tvořím dle Vašich přání tak, aby Vám vyhovoval a cítila jste se v něm dobře. Je pouze na Vás, zda bude konečný výsledek výraznější a nebo bude podtrhovat Vaši přirozenost.

Při líčení jsem velmi ráda, když máme dostatek času. Pro dokonalost je třeba trpělivost, rozhodující jsou pro mne detaily, proto pracuji pečlivě a pomalu.

Svou práci dělám s radostí a mou největší odměnou je Vaše spokojenost.

SVATEBNÍ ÚČES


Svatební účes je nedílnou součástí celkového svatebního vzhledu.

Snažím se maximálně vyhovět Vaší představě. Zároveň umím poradit, který typ účesu Vám sluší nebo se hodí k celkovému stylu svatby.

Trvanlivost a preciznost účesu jsou samozřejmostí!


moje nevěsty o mně napsaly...

Magdaléna Helisová

nevěsta

"Dlouho jsem nemohla sehnat někoho kdo by mě nalíčil na svatbu, až mě zachránila paní Krucká. Líčení vydrželo krásně celý den a nebyl v ničem problém, díky tomu jsem celý den slýchala, že jsem krásná :-) Bonus k tomu byl, že to byla velmi příjemná spolupráce. Ještě jednou děkuji!"

Martina Švandrlíková 

nevěsta

"Tým lidí v den D je opravdu důležitý. Měli by to být lidé, kterým musí nevěsta plně důvěřovat. Vám jsem plně důvěřovala a také se mi to vyplatilo. Líčení vydrželo ranní pláč, sluneční záření a i večerní tancování, pořád to vypadalo jako bych právě seskočila z Vaší židle. Mnohokrát Vám děkuji. Byla jste skvělá, profesionální a vnášela jste pohodu a klid, který je pro nevěsty velkým přínosem. Ještě jednou VELKÉ DÍKY!"